Infopolitica
Senatorul AUR Nicolae Vlahu a participat, de 1 Iunie, la o acțiune organizată la sediul formațiunii din Constanța, dedicată copiilor și familiilor acestora. Evenimentul a inclus activități recreative, baloane, vată de zahăr și popcorn, într-o atmosferă festivă.

„Copiii sunt cea mai mare responsabilitate a noastră și viitorul acestei țări. Avem datoria să le oferim siguranță, educație, repere sănătoase și încredere în România”, a transmis senatorul.
Acesta a mulțumit participanților și colegilor implicați în organizarea evenimentului și a urat „La mulți ani tuturor copiilor”.

